Gizli Kargo Bedava
Kapıda ödemeli geciktirici
guvenli-odeme
kapida_odeme

Kargo ve Teslimat

%100 GİZLİLİK GÜVENCESİ İLE

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlenir. Taşıma yapan kargo firması ve kurye kesinlikle taşıdığı ürünün ne olduğunu bilmemektedir. Paketin üzerinde ürünle ilgili hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Kargolanan ürünler sizin dışınızda hiç kimseye teslim edilmez.

SEVKİYAT

08.00 ile 17.00 arası alınan tüm siparişler aynı gün kargoya verilir. Eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk iş gününde kargoya verilir.

Siz, ister paketinizi adresinize, isterseniz kargonun herhangi bir şubesine isteyebilir ve ödemesini paketinizi alırken NAKİT ödeme ve KREDİ KARTI ile yapabilirsiniz.

GİZLİLİK

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacak veya Cep Telefonunuza kargo bilgilendirme sms'i gönderilecektir. Eğer 2 gün içinde alınmazsa, siparişiniz bize geri gelecektir.

SİPARİŞİNİZ SİZE ULAŞMAZSA?

Siparişiniz, size bildirilen zaman içerisinde elinize ulaşmazsa lütfen 0850 302 20 00 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçiniz. Teslimat adresinizi açık ve eksiksiz yazmış olduğunuzdan emin olunuz. www.dapoxtin.com yanlış ve eksik adres sebebiyle yapılmayan teslimatlardan sorumlu değildir.

HANGİ KARGO İLE GÖNDERİYORSUNUZ?

Siparişiniz isteğiniz doğrultusunda Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi Kargo ya 444 9999 telefondan ulaşabilirsiniz. Teslimat Süreleri ve kargo ile merak ettiğiniz herşey için Ups Kargo web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.yurticikargo.com PTT Kargo ya 444 17 88 telefondan ulaşabilirsiniz. Teslimat Süreleri ve kargo ile merak ettiğiniz herşey için PTT Kargo web sitesini ziyaret edebilirsiniz www.ptt.gov.tr